TV Technika

TV TECHNIKA

Prenájom

Eurocam poskytuje svoje služby s vlastnou aj prenajatou technikou. Na základe dlhodobých zmlúv disponujeme viacerými prenosovými vozmi, ktoré vieme operatívne nasadiť a poskytnúť svojim klientom podľa ich požiadaviek. K dispozícii sú prenosové vozy pracujúce v HD ale aj 4K rozlíšení, v zvukovej norme stereo alebo Dolby 5.1. Žánrová bohatosť a nároky tvorcov dnešnej televíznej produkcie sú stále vyššie a televízna technika sa tomu musí prispôsobovať.

Prenosový voz je vlastne mobilné televízne štúdio – a preto musí umožniť produkovať televízne projekty aj v tých najnáročnejších podmienkach. Väčšina programov – najmä živých prenosov zábavných a športových podujatí – sa produkuje na viac kamier, s väčším počtom záznamov, so špecifickými optikami a špeciálnou technikou. Pre každú realizáciu vašich zámerov sme schopní zabezpečiť techniku zodpovedajúcu broadcastovej úrovni realizácie. Ak máte akúkoľvek otázku k realizácii svojho projektu alebo k našim prenosovým vozom napíšte nám.

Prenosové vozy


Prenosový voz je mobilné televízne štúdio, umožnujúce produkovať televízne projekty aj v tých najnáročnejších podmienkach. Väčšina programov,najmä živých prenosov zábavných a športových podujatí sa produkuje na viac kamier, s väčším počtom záznamov, so špecifickými optikami a špeciálnou technikou.

Spoločnosť Eurocam disponuje viacerými prenosovými vozmi, ktoré sú operatívne nasadené podľa požiadaviek klienta. K dispozícii sú prenosové vozy pracujúce v HD ale aj 4K rozlíšení, v zvukovej norme stereo alebo Dolby 5.1.

Žánrová bohatosť a nároky tvorcov dnešnej televíznej produkcie sú stále vyššie a televízna technika sa tomu musí prispôsobovať.

OB Van EC11

Technický list

EC12-MA

Technický list

EC13-HB

Technický list

EC14-SB

Technický list

Kontaktujte nás

Ak máte akúkoľvek otázku k realizácii svojho projektu alebo k našim prenosovým vozom napíšte nám.