Agentúra

AGENTÚRA

Televízne umelecko-realizačné profesie

Agentúra sprostredkujúca televízne umelecko-realizačné profesie vstúpila na trh práve pred 20 rokmi – v roku 1997. Od jej založenia sme v agentúre sústredili skúsených profesionálov a ich služby ponúkame všetkým, ktorí dokážu ich schopnosti využiť a ohodnotiť.

Kameramani, strihači i zvukári sú dôležitým faktorom ovplyvňujúcim umeleckú úroveň a možnosti producentov pri vytváraní televíznych i filmových projektov. Ich práca vyžaduje odborné i umelecko-estetické predpoklady a uplatnenie má svoje profesné, odborné i vzťahové pravidlá.

Práve každodenná prax testuje ich flexibilitu a dokazuje, že sa dokážu vysporiadať s najrôznejšími žánrami a spôsobmi televíznej výroby.

Všetci naši spolupracovníci sú skúsení kameramani a strihači, ktorí majú nielen roky praxe ale aj odborné vzdelanie a schopnosti komunikovať a pracovať v tíme.

BAMAC má široký okruh spolupracovníkov, ktorí sú schopní pracovať pre potreby realizácie všetkých programových a výrobných typov – prenosová výroba, záznamová alebo filmová technológia. Takéto dlhodobé pôsobenie prináša aj potrebu obmeny nášho tímu.

Profesná agentúra sa personálne neustále rozvíja. Všetky nové formáty a relácie na ktorých spolupracujú naši kolegovia prispievajú k rozvoju ich skúseností a všestrannosti.

Kameramani

ADAMOVIČ Arpád

AZOR Cyril

BAGIN Jaroslav

BALOG Vojtech

BLIZNAKOV Radoslav

JANOŠŤÁK Laco

KOVÁČIK Tibor

MAXIAN Slavomír

MRAČKA Emil

NOVACSEK Juraj

NÔTA Peter

ŠANTAVÝ Peter

SCHNIERER Michal

TUTKO Viliam

ZAĽUBEL Peter

ZRNEK Rastislav

Strihači

ĎURICA Peter

HEGEDÜŠOVÁ Beata

KÁKOŠ Juraj

MAREŠ Karol

EDELOVÁ Alžbeta

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o spoluprácu s našou agentúrou, napíšte nám.